Motyw

O zespole

Cover-Band CRISTAL Siedlce

Zespół muzyczny CRISTAL z Siedlec, łączy w sobie doświadczenie ze świeżym spojrzeniem na branżę weselną.

Nasz zespół jest otwarty na propozycje i sugestie! Jako muzycy, staramy się sumiennie wykonywać naszą pracę. Jeśli chcesz żeby na Twojej imprezie grano muzykę pokoleń od lat 50-tych po najnowsze przeboje, zaangażuj nas już teraz! Jesteśmy zespołem z wieloletnim doświadczeniem, kochamy muzykę i zabawę z gośćmi, więc wiemy co zrobić, abyście po weselu jeszcze długo wspominali szampańską zabawę.

Korzystne ceny oferowanych przez nas usług, to kolejny atut przemawiający za tym, abyśmy to właśnie my uświetnili Wasze wesele.

Przyjęcia weselne prowadzimy w sposób kulturalny,zabawny i odpowiedzialny. Doświadczenie w branży muzycznej oraz wysokiej klasy sprzęt i efekty świetlne, stworzą niezapomniany nastrój Państwa uroczystości.Na przyjęcie przychodzimy pierwsi , a wychodzimy jako ostatni.

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem