Motyw

Kilka słów o nas

 • Mariusz

  Mariusz

  wodzirej, perkusja, akordeon - wokal
  Wodzirej, wokalista, oraz perkusista. Poprowadzi całe wesele od A do Z i zabawi gości za stołami wspólnymi przyśpiewkami.  Ukończył szkołę muzyczną 1 stopnia w klasie akordeonu. Świetnie odnajduje się w repertuarze od disco polo do piosenek z najnowszych list przebojów.
 • Ania

  Ania

  wokalistka
  Wokalistka bardzo ambitna, jej głos jest ciepły i ma swój niepowtarzalny charakter. Świetnie odnajduje się w każdym stylu muzycznym i w każdy wykonywany utwór wkłada serce. Nazywana "kierowniczką". To z nią Młoda Para załatwia wszystkie sprawy przed i w trakcie wesela.
 • Mariusz

  Mariusz

  instrumenty klawiszowe , akordeon, wokal
  Klawiszowiec wokalista i aranżer. Posiada wieloletnie doświadczenie w oprawie muzycznej wesel, bali i imprez komercyjnych. Świetnie gra na akordeonie na wyjazdach u młodej pary oraz w trakcie biesiady za stołami podczas przyjęcia weselnego.
 • Leszek

  Leszek

  saxofon , instrumenty klawiszowe , wokal
  Świetny saxofonista który wie co zrobić aby wydobyć z instrumentu najpięknięjsze dzwięki. Wokalista o ciepłej barwie głosu. Prywatnie nauczyciel w warsztacie terapii zawodowej, gdzie podczas zajęć muzycznych uczy umiejętności koncentracji, rozwija zdolność przeżywania muzyki.  
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem